• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akumulator
tbirczyk napisał(a):najtańszy Chiński produkt nie spełni naszych oczekiwać

Bardzo generalizujesz .... kto nie ma chińskiej kamerki, niech pierwszy podniesie łapkę Big GrinD
Jakość ich pracy każdy z nas może zobaczyć na filmikach, gęsto tu zamieszczanych.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Nie mówię o elektronice typu kamerki.. Owszem te produkty przodują i są nie jednokrotnie dobrej jakości jednak opony to inna bajka, nie mówię o testach lecz o doświadczeniu. Szwagier ma wulkanizację i klienci czasami życzą sobie tanią chinkę i w większości wypadków na drugi rok kupują nowe a te opychają komuś innemu, podobnie czujniki abs do skody szkoda zakładać taki z 1/3 ceny oryginału bo nie jednokrotnie od razu trzeba wymieniać na nowy.. Kwestia części czy podzespołu.

Odpowiedz
Kiedyś warto było dać więcej za aku ale teraz nawet te tzw markowe to już loteria, czyli jak masz farta to będzie ci długo służył, coraz częściej jest tak że jak kupi się ten tańszy to trafi się że będzie działał długo i dobrze tak jak ten tzw markowy. Ja kupiłem w IC 4Max i jakoś nie narzekam ile podziała to się zobaczy.

Odpowiedz
Teraz coraz więcej firm bazuje niestety na chińskich wkładach, które nie dają odpowiedniej wydajności i szybko padają. Ja postawiłem ostatnio na Centrę, kupiłem ją tutaj https://www.ucando.pl/k/akumulatory/U1301 i jak na razie jestem zadowolony. Wiadomo, zima, niskie temperatury, poprzedni akumulator padł całkowicie i kupiłem nowy. Jeżdżę głównie na krótkie trasy i póki co nie miałem najmniejszego problemu więc mogę śmiało polecić. Smile

Odpowiedz
Coś drogo na tym Ucando... Vartę Silver 77Ah u siebie w sklepie z akumulatorami kupiłem 90zł taniej

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości