Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
(26-03-2018, 12:26:33)crockett napisał(a): Czy ktoś z użytkowników Yi miał problemy z utratą ostrości w filmikach wraz z wiekiem kamery ?

Nie wiem czy jestem przewrażliwiony, ale dziś po dłuższym czasie zrzuciłem pliki na dysk i mam wrażenie, że kamera (szczególnie w czasie jazdy) traci ostrość w stosunku do tego co było na początku.
Jest to o tyle dziwne, że samochód zarówno w domu/pracy stoi w garażu podziemnym więc nie jest narażona na nagrzewanie się.

Poniżej surowy plik z kamery zwczoraj 1920x1080 30 fps (rzućcie okiem proszę - jakby co kamera ma jeszcze 3 miesiące gwarancji)

https://wetransfer.com/downloads/2cdce3e...323/a057f9
Mam od około roku i jak narazie nie mogę narzekać. Nie zauważyłem utraty ostrości.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(26-03-2018, 12:26:33)crockett napisał(a): Czy ktoś z użytkowników Yi miał problemy z utratą ostrości w filmikach wraz z wiekiem kamery ?

Nie wiem czy jestem przewrażliwiony, ale dziś po dłuższym czasie zrzuciłem pliki na dysk i mam wrażenie, że kamera (szczególnie w czasie jazdy) traci ostrość w stosunku do tego co było na początku.
Jest to o tyle dziwne, że samochód zarówno w domu/pracy stoi w garażu podziemnym więc nie jest narażona na nagrzewanie się.

Poniżej surowy plik z kamery zwczoraj 1920x1080 30 fps (rzućcie okiem proszę - jakby co kamera ma jeszcze 3 miesiące gwarancji)

https://wetransfer.com/downloads/2cdce3e...323/a057f9
Ja mam od premiery i ostrości nie traci,ale jedyne co zauważyłem po takim czasie, że kamera bardzo trzeszczy w rękach i nie jest już tak dobrze spasowana
 
Odpowiedz
Serwus! Przelecialem praktycznie caly watek przed zakupem tej kamerki Wink moja G1WH wyzionela ducha wiec na szybko kupilem YI.

Jest to wersja 1.4, CN i rowniez firmware jest CN lecz w jezyku angielskim.

Ogolnie nie mam do nie zarzutu, jednakze jak trzymalem ja w reku w trakcie oklejania obudowy na czarno to zeszly mi wszystkie napisy z dolnej wlepki. Czy to normalne? Czy to moze swiadczyc o oryginalnosci produktu?

Co do samych nagran wystepuje ziarno, ale nagrywa calkiem spoko, ma wszystkie tryby wymienione w watku.

Zastanawiam sie rowniez czy moge zmienic jej SN na US i wgranie zagranicznego firmware. Cos to da czy raczej lipka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Odpowiedz
wrzuc zdjecia io nagrania, przypatrzymy sie, thx!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Wideo ogarnięte. 

Ustawienia to te najbardziej przez Was polecane ;Wink





Edit: Teraz widzę jak YT zbija jakosc wiec wrzucilem fil na wetransfer

https://wetransfer.com/downloads/d81ebe8...700/147a76


Dodatkowo dorzucam fotki pudelka

[Obrazek: 9e6b110d53ba54cd0d35a599f13e3b6d.jpg]

[Obrazek: 6e0c17537f34d244b02dc7621aca7ca5.jpg]
 
Odpowiedz
Wsztstko ok
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
pizdys dzięki bardzo Smile uspokoiłeś mnie Smile

A pytanko, da coś zmiana SN na US czy raczej nie?
 
Odpowiedz
Witam. Rozwiazał ktoś problem z polaczeniem aplikacji z kamera ? U mnie wylacza sie apka.
 
Odpowiedz
(21-06-2018, 23:07:40)rymcymcym napisał(a): Witam. Rozwiazał ktoś problem z polaczeniem aplikacji z kamera ? U mnie wylacza sie apka.
U mnie nie ma tego problemu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Eh.. ale pytanie było inne. Teraz nie wiem czy to kwestia Androida czy czegoś innego. Wersja kamerki to XCUS V1.2 .
 
Odpowiedz
sprecyzuj pytanie, bo @bodino odpowiedział moim zdaniem właściwie. Podałeś bardzo mało danych żeby można było doradzić rozwiązanie.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości