Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
W jaki sposob mam sprecyzować pytanie? Myśle, że jasno zapytałem. Czy ktoś z posiadaczy tej kamery miał problemy z polaczeniem jej przez aplikacje ? Przy probie polaczenia, aplikacja sie zamyka.
 
Odpowiedz
Pytanie brzmiało czy ktoś rozwiązał problem połączenia aplikacji z kamerą, a to zupełnie co innego. Jeśli aplikacja się wyłącza to wina leży po stronie androida, jaką masz wersję androida? Spróbuj zaktualizować system, aplikacje systemowe. Jeśli to nie pomoże to ewentualne przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.
 
Odpowiedz
(22-06-2018, 21:15:03)mfcx napisał(a): Pytanie brzmiało czy ktoś rozwiązał problem połączenia aplikacji z kamerą, a to zupełnie co innego. Jeśli aplikacja się wyłącza to wina leży po stronie androida, jaką masz wersję androida? Spróbuj zaktualizować system, aplikacje systemowe. Jeśli to nie pomoże to ewentualne przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych.

Ale po pytaniu bylo napisane co sie dzieje Smile  Mniejsza.. dzieki za odpowiedz. Android to 8.0. Jestem w kropce bo szkoda mi resetowac i tracic wszystko.
 
Odpowiedz
Może być też i wina samej aplikacji (to obstawiam) nie ma ona za dobrej oceny w sklepie google...
 
Odpowiedz
Zmienilem na Androida 7.x.x i wszystko dziala Wink Także, chyba Chińczycy nie lubią nowego Androida.
 
Odpowiedz
(23-06-2018, 18:30:19)rymcymcym napisał(a): Zmienilem na Androida 7.x.x i wszystko dziala Wink Także, chyba Chińczycy nie lubią nowego Androida.
[Obrazek: bba5114bfd69ac70150545f42f182dd5.jpg]

U mnie bezproblemowo działa na 8.0

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Cześć wszystkim,

Niedawno napaliłem się na Xiaomi Yi Dash Cam. Dziś przeczytałem cały wątek i trochę nabrałem dystansu.
Powiedzcie, warto jeszcze kupić ten rejestrator, czy znajdzie się coś lepszego w budżecie 300 zł? Jedyny wymóg to możliwość przenoszenia kamery między samochodami (wiem, że do Yi musiałbym dokupić któryś z polecanych tutaj uchwytów na przyssawkę).

Jeśli Yi jest wciąż dobrym wyborem, to gdzie ją najlepiej kupić? Z tego co widzę, w polskiej dystrybucji cena (270-300 zł) jest konkurencyjna nawet względem takiego gearbestu (~$100) jeśli nie uda załapać się jakiejś promocji, a dodatkowo mamy gwarancję.

Mam też pytanie o wersje - rozumiem, że obecnie najlepiej wybrać International v.1.4 ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Odpowiedz
Jest to nadal dobra kamera z Wifi.
Jej duza przewaga jest dobra wydajnosc w lapaniu objektow w ruchu ostro i wyraznie, pomimo ze ma baterie nie bylo na forum zgloszen o problemach - co pokazuje ze nie ma obaw o nagrania i cena nadal jest bardzo dobra na tle jej podzespolow. niestety juz waptie aby miala upragniony HDR ktory dalby jej niesamowita wydajnosc w dzien i w nocy (miala by szanse pokonac nawet obecne TOP kamery jak A119 z HDR).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Witam,
A jak wygląda obecnie kwestia problemu z gubieniem ostrości (przy wyższych temperaturach, ale podobno nie tylko)?
 
Odpowiedz
Moim zdaniem Yi Dashcam w aktualnej cenie to jedna z najlepszych kamer w budżecie do 300 zł na rynku. Co do problemów z ostrością - temat był na tapecie na początku sprzedaży tego modelu ok. 2 lat temu, od tego czasu sprzedaliśmy w WR24 kilkaset sztuk i z tytułu utraty ostrości przerobiliśmy może z 3-4 reklamacje. Prawdę mówiąc sam byłem zaskoczony, bo wiedząc jak bardzo ten temat był "popularny" swego czasu (jak widać do tej pory jest), to spodziewaliśmy się fali zwrotów i reklamacji.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
moim zdaniem tez Yi uwazam za bardzo udana kamere.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości