Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
Może na początek factory reset i wgranie jeszcze raz najnowszego FW...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(23-01-2019, 13:03:29)bodino napisał(a): Może na początek factory reset i wgranie jeszcze raz najnowszego FW...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
- inna karta pamięci

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Udało się może komuś wyeliminować te pliki EMR z kopią gorszej jakości? Grubo ponad rok temu po jednej z aktualizacji zaczęły się właśnie tworzyć takie pliki.
 
Odpowiedz
Cześć Wam.

To mój pierwszy post na tym Forum, po kilku tygodniach przyglądania się ;-)
Od 3 tygodni jeździ ze mną Xiaomi Yi Smart Dash.
Nie miałem (żadnych) oczekiwań wobec tej kamerki, po prostu uczę się jej, co potrafi.

Chciałbym Was zapytać o kilka rzeczy na początek:
1. Czy udało się komuś przy pomocy aplikacji zaktualizować firmware do wersji 1.03.033US ? Taką mam, a na stronie Xiaomi jest 1.03.026US...
2. Jaki może być pożytek z trybu 1280x720? Do czego go wykorzystać?

Dzięki.
Pozdrawiam,
Lukasz
 
Odpowiedz
Cześć,

Posiada ktoś backup oficjalnego softu? Plików z https://www.yitechnology.com/yi-smart-da...a-firmware nie da się pobrać, a do tematu zangielszczania podszedłem od dupy strony, bo najpierw zmieniłem serial na angielski a potem się okazało, że nie jest to już potrzebne. Kamera wisi na "System Language Adaptation Faill Access Denied".
 
Odpowiedz
(20-06-2019, 19:48:31)3mpty napisał(a): Cześć,

Posiada ktoś backup oficjalnego softu? Plików z https://www.yitechnology.com/yi-smart-da...a-firmware nie da się pobrać, a do tematu zangielszczania podszedłem od dupy strony, bo najpierw zmieniłem serial na angielski a potem się okazało, że nie jest to już potrzebne. Kamera wisi na "System Language Adaptation Faill Access Denied".
Masz na myśli Emergency Aid?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Dawno nie zgrywałem żadnych nagrań z kamery. Dziś próbuję się podpiąć, telefon (iphone, ios13) łączy się do wifi kamery ale aplikacja nie widzi samej kamery. Usunięcie bindowania kamery w aplikacji i próba ponownego dodania. Ten sam problem - jest połączenie z wifi ale aplikacja nie widzi kamery i cały czas prosi o podpięcie się do właściwej sieci wifi (mimo, że tel jest z tą siecią podpięty ciągle).

Miał ktoś taki problem?

Firmware w kamerze sprzed jakiegoś 1.5 roku.
 
Odpowiedz
Na takie bolączki pomaga wyłączenie danych komórkowych (nie wiem jak to jest w iphone).
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Niestety nie pomaga. Upgrade firmware do V-1.03.026 (przez kartę sd) też nie pomogło.

Bardziej obstawiam jakieś zmiany w iOSie 13 powodujące problem. Działa komuś aplikacja z iphone i iOS 13 - tj łączy się do kamery poprawnie?

Edit: pomogło pozwolenie aplikacji na usługi lokalizacji (gps)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości