Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOUS NF6
(28-12-2016, 19:22:37)Elephant napisał(a):
(21-12-2016, 10:24:07)Maverick09 napisał(a): NSB47LHGC.160322.V1  to najnowszy soft, jeszcze przeze mnie nie testowany, NSB47LHGC.150925.V1 to soft powoduj`acy zawieszanie się i inne takie,NSB47LHGC.150320.V1 to pierwszy(najstarszy) ale a dzień dzisiejszy poprawny soft, ten najnowszy dopiero na dniach zapodam do kamerki i potestuje co poprawia i jak si`e sprawuje. jestem w posiadaniu najnowszego FW  https://www.dropbox.com/s/gsstnhlzig980d...1.rar?dl=0 ale uprzedzam FW nie testowany przeze mnie, Bawicie się na własną odpowiedzialność!!!

Wgrałem FW96650A.bin na kartę pamięci i zero reakcji kamerki na aktualizację. Należy ten plik wgrać do głównego katalogu ??
Do jakiego katalogu? karta musi byc sformatowana i dopiero wrzucasz sam plik bez zadnych folderów, wkładasz karte do kamerki podłaczasz zasilanie i po minucie kamerka załącza się z nowym FW wtedy koniecznie usuwasz plik z karty, wszystko
 
Odpowiedz
Panowie co to jest w ustawieniach:
- auto wyłączanie - wylacz/3/5/10 minut ??

(28-12-2016, 19:32:20)Maverick09 napisał(a): [quote pid='253558' dateline='1482942157']
Do jakiego katalogu? karta musi byc sformatowana i dopiero wrzucasz sam plik bez zadnych folderów, wkładasz karte do kamerki podłaczasz zasilanie i po minucie kamerka załącza się z nowym FW wtedy koniecznie usuwasz plik z karty, wszystko

[/quote]

Tak, już mam. Wyedytowałem nawet wcześniejszy mój wpis. Ta akyualizacja trwa u mnie 2-3 sekundy i dlatego nawet jej nie zauważyłem Big Grin
 
Odpowiedz
(28-12-2016, 19:36:04)Elephant napisał(a): Panowie co to jest w ustawieniach:
- auto wyłączanie - wylacz/3/5/10 minut ??
Jezeli kamerka jest zastopowana, czyli nie nagrywa, i np po zabawie w ustawieniach nie właczysz nagrywania, czyli zamiast migajacej czerwonej kropki jest ikonka kamery w lewym górnym rogu, to kamera pozostaje w trybie ja to nazywam bezczynnosci i wtedy po ustawionym czasie wyłaczy się. ta funkcja nie działa jak kamerka nagrywa.





(28-12-2016, 19:32:20)Maverick09 napisał(a): [quote pid='253558' dateline='1482942157']
Do jakiego katalogu? karta musi byc sformatowana i dopiero wrzucasz sam plik bez zadnych folderów, wkładasz karte do kamerki podłaczasz zasilanie i po minucie kamerka załącza się z nowym FW wtedy koniecznie usuwasz plik z karty, wszystko

Tak, już mam. Wyedytowałem nawet wcześniejszy mój wpis. Ta akyualizacja trwa u mnie 2-3 sekundy i dlatego nawet jej nie zauważyłem Big Grin
[/quote]
 
Odpowiedz
Dziś pojeździłem na tym nowym FW. Problemów żadnych nie zaobserwowałem.
Na plus - poprawili wyświetlanie 'kluczyka' czyli potwierdzenia że dany plik jest zabezpieczony przed nadpisaniem.
U mnie w tym poprzednim FW to źle działało. Jak zaznaczałem plik do zachowania to pojawiał się kluczyk i wyświetlał już cały czas. Mimo że zachowywało się tylko to jedno nagranie w trakcie którego wcisnąłem.

W tym FW jest ok. Wciskam kluczyk, plik jest zachowywany. Kluczyk wyświetla się do końca danego pliku i znika.
 
Odpowiedz
Znalazłem błąd w najnowszym sofcie - u mnie nie ma filmiku zapisanej daty, współrzędnych i pozostałych danych które są zaznaczone aby się wyświetlały.
Po powrocie do starszego softu problem znikł.
 
Odpowiedz
U mnie nic takiego nie wystepuje, na nowym FW,wszystko działa i wszystko się wyswietla.
 
Odpowiedz
Hmmm, no to nie wiem. Może spróbuje jeszcze raz zainstalować ?? Przed chwilą zgrałem filmiki z ostatniego miesiąca i widzę że na żadnym nie mam stopki z danymi. Gdzieś tam w ustawieniach jest jeszcze coś co mogłem 'odhaczyć' ??
 
Odpowiedz
(28-01-2017, 17:04:32)Elephant napisał(a): Hmmm, no to nie wiem. Może spróbuje jeszcze raz zainstalować ?? Przed chwilą zgrałem filmiki z ostatniego miesiąca i widzę że na żadnym nie mam stopki z danymi. Gdzieś tam w ustawieniach jest jeszcze coś co mogłem 'odhaczyć' ??

Co dwa-trzy m-ce powinno sie resetować kamerkę do ustawien poczatkowych jak również formatować karte pamieci, na poczatku o tym zapominałem i  tez pojawiał sie brak  belki z danymi na  nagraniu, jak tego pilnowałem i co dwa miesiace resetowałem kamerke i karte problem już sie nie pojawił, na poprzednim  sofcie i najnowszym. Nie instaluj innego FW, zresetuj kamerke i zrób format karty a belka wróci na swoje miejsce, zobaczysz
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości