• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
Jak sprawują się powerbanki? Zauważyliście spadek pojemności albo inne wady?

Gdzie najtaniej wychodzi kupić power bank + extended battery w Europie?

Odpowiedz
Osobiscie mam go od Maja 2016 i doladowywany / wyladowywany niemal co dziennie ....z czego przez 2 dni weekendu praktycznie do 0%, nie stracil swojej pojemnosci nawet o 10min!!!!!!!!!!!!! zawsze z zegarkiem w reku kamera sie wylacza w tym samym momencie!!! Jak juz wspomnialem ten power bank zbudowali kosmici.

Toyota daje 10lat gwarancji na baterie LiFePO4 w swoich samochodach hybrydowych i mnie to nie dziwi....
specyfikacja mowi ze 2000-3000x taka bateira moze byc ladowana (0%-100%) i straci wtedy 10% swojej pojemnosci- poki co nie zaprzeczam.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
(13-04-2017, 16:51:47)pizdys napisał(a): Osobiscie mam go od Maja 2016 i doladowywany / wyladowywany niemal co dziennie ....z czego przez 2 dni weekendu praktycznie do 0%, nie stracil swojej pojemnosci nawet o 10min!!!!!!!!!!!!! zawsze z zegarkiem w reku kamera sie wylacza w tym samym momencie!!! Jak juz wspomnialem ten power bank zbudowali kosmici.

Toyota daje 10lat gwarancji na baterie LiFePO4 w swoich samochodach hybrydowych i mnie to nie dziwi....
specyfikacja mowi ze 2000-3000x taka bateira moze byc ladowana (0%-100%) i straci wtedy 10% swojej pojemnosci- poki co nie zaprzeczam.

Dzięki za odp.
Gdzie najtaniej wychodzi kupić power bank + extended battery w Europie?

Odpowiedz
Jeśli ktoś jest zainteresowany urządzeniem pokroju Cellinka-B, to od niedawna w ofercie WR24.PL jest analogiczne urządzenie GNET G-PACK GB1000:
http://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/A...GB1000/685

[Obrazek: gb10001.png]

W dużym skrócie, jest to powerbank bardzo podobny do Cellinka - także oparty na ogniwach LiFePo4 o pojemności 6800 mAh, a więc charakteryzuje się możliwością bardzo szybkiego naładowania do pełna w ciągu ok. 1h i wysoką trwałością. Posiada także wbudowany system przeciwdziałania rozładowaniu akumulatora, odcinając zasilanie gdy napięcie wejściowe spadnie poniżej określonego poziomu.

Najciekawszą funkcją dodatkową baterii GB1000 jest zintegrowany moduł Bluetooth oraz dedykowana aplikacja pozwalająca na monitorowanie bieżącego naładowania baterii oraz zmianę podstawowych parametrów konfiguracyjnych. Poniżej dwa zrzuty z tej apki:

[Obrazek: gb1000app1.jpg] [Obrazek: gb1000app2.jpg]

Testowałem tę baterię oraz apkę jakiś czas temu i potwierdzam, że bardzo fajnie się to sprawdza, a z racji że komunikacja odbywa się przez BT a nie WiFi, apka łączy się z urządzeniem bardzo szybko i bez zbędnych lagów. Tak więc można na bieżąco z telefonu sprawdzić jaki jest status urządzenia, tym bardziej, że apka jest prosta jak drut. 

Ogólnie polecam, a ja sam planuję docelowo założyć tę baterię u siebie w aucie na stałe (na czas testów podłączyłem tylko prowizorycznie kablami), w miejsce Vico-Power PLUS'a.

Bateria dostępna w sklepie WR24.PL, zapraszam jak zwykle serdecznie zainteresowanych:
http://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/A...GB1000/685
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Gnet jest ciekawy, ale nie można dołączyć drugiej baterii, prawda?

Odpowiedz
Drugiej baterii? Tzn? Szeregowo podłączyć drugą taką samą?

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Dawid Lorenz

Sklep WR24.PL - kamery samochodowe, kamery sportowe, monitoring IP
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(14-04-2017, 00:10:07)evad napisał(a): analogiczne urządzenie GNET G-PACK GB1000:
Dostępne pod inną nazwą oraz w wersji o większej pojemności - iRoad Power Pack  - https://iroad.pl/pl/p/POWER-PACK/192

Wersja o pojemności 13600 mA może być interesująca jeżeli samochód stoi długo na parkingu.

Odpowiedz
racja, a dokaldniej sie nazywa "Iroad Power Pack Plus"

porownanie pojemnosci dostepnych power bankow LifePO4:
[innych baterii LI-ION nie ma sensu brac pod uwage]

jak ktos moze  zweryfikowac czas nagrywania 1 kanalowej kamery - oraz ladowania dla IROAD power pack oraz power pack PLUS - to prosze pisac (moze byc na PW jak ktos chce zachowac anonimowosc), dane podaje z wyliczen Wh podawanyc przez Iroad, reszta sie zgadza:

nazwa prad ladowania pojemnosc czas ladowania w szybkim trybie czas pracy kamery (1-ch) inne
Cellink PRO 10A / 12A / 15A 192Wh 1godzina 10min ~110godzin mozliwosc laczenia z extended
IROAD POWER PACK PLUS 10A? 174.08Wh 1godzina 30min? ~90godzin? Bluetooth + APP
IROAD POWER PACK 10A? 87.04Wh 1godzina ~65godzin? Bluetooth + APP
Thinkware iVolt (EGEN) 10A 126.7Wh 1godzina 30min ~43godziny -
Cellink B 5A / 7A 76.8Wh 1godzina ~45godzin mozliwosc laczenia z extended
Cellink B + Extended 5A / 7A 153.6Wh 2godziny ~90godzin polaczenie 2 baterii
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Dotarł do mnie Cellink B, podłączyłem i mam nadzieję że długo posłuży. Nie wiem tylko czy można podpiąć pod niego 2 kamerki...? Jeśli tak to jak to zrobić, czy dolutować drugie gniazdo czy wystarczy zastosowanie rozdzielacza...?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
Tak, mozesz podpiac nawet 6 kamer jednoczesnie.
Cellink B zapewnia prad o wartosci 2A@12V a jedna akmera to jakies 300-300mA@12V wiec nie ma problemu...

Wiecej:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=6067

Odpowiedz
(22-11-2017, 01:41:03)pizdys napisał(a): Tak, mozesz podpiac nawet 6 kamer jednoczesnie.
Cellink B zapewnia prad o wartosci 2A@12V a jedna akmera to jakies 300-300mA@12V wiec nie ma problemu...

Wiecej:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=6067
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 4 gości