Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
Ok, dzięki

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
To jak to teraz jest? Chciałem kupić na car dvr uk , cellinka neo 6, to mimo ,że powinni mieć bo tak jest na stronie ,napisali że nie mają , a na pytanie czy będą mieli nie odpisali? Ktoś coś wie? Gdybym wiedział,już dawno bym kupił ,a teraz nie mam gdzie kupić, a jedynie stamtąd mogli dostarczyć tam gdzie mieszkam, na amazonie jest blackvue b124,ale nie może być dostarczona na mój adres. Jakieś alternatywy? Czy czekać aż tamci może dostaną?
Pozdrawiam

Odpowiedz
Badom

(04-06-2019, 22:15:34)evad napisał(a): Zapraszam:
https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-cellink-neo6

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odpowiedz
(19-06-2019, 12:29:29)Widmo.SG napisał(a): Badom

(04-06-2019, 22:15:34)evad napisał(a): Zapraszam:
https://www.wideorejestratory24.pl/adapter-cellink-neo6

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Wszystko fajnie, ale nie wysyłają  poza Polskę niestety..

Odpowiedz
Na eBay patrzyłeś?
Widzę, że są.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]

Odpowiedz
(19-06-2019, 12:51:52)marekelb napisał(a): Na eBay patrzyłeś?
Widzę, że są.

Rzeczywiście są, nawet 10 sztuk niby znowu od tego sklepu car dvr, albo hdigital eye jak zwał tak zwał, co jest dziwne..napisałem do nich jeszcze raz czy w końcu mają czy nie, czy po prostu nie mogą wysłać na mój adres, zobaczymy czy odpiszą, bo wolałbym z pewniejszego źródła jeśli chodzi o taki sprzęt, a oni niby oficjalnym przedstawicielem, te inne które widzę na ebayu są tylko z roczną gwarancją.
Pozdrawiam

Odpowiedz
Tez kupilem neo9 u nich byl na stanie a faktycznie nie mieli (czekali na dostawe), zapewne teraz tez tak jest. Wielu sprzedawcow tak robi - wystawia juz towar w czasie gdy do nich dopiero jedzie lub bedzie jechac.

Zamienili mi na cellinka pro (akurat mieli na stanie)

Odpowiedz
Z tego co się dowiedziałem czekają na dostawę. Osobiście na Cellinka extended czekam już miesiąc czasu... Podobno mają dotrzeć do końca miesiąca.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
(19-06-2019, 20:24:11)bodino napisał(a): Z tego co się dowiedziałem czekają na dostawę. Osobiście na Cellinka extended czekam już miesiąc czasu... Podobno mają dotrzeć do końca miesiąca.

No to dobrze wiedzieć, tylko się zastanawiam jak dadzą znać ,że już mają, tzn. mogliby coś napisać na stronie, bo' in stock' mija się z prawdą teraz,a dobrze   byłoby wiedzieć ,że można już zamówić.
Pozdrawiam

Odpowiedz
Ja mam już zapłacone, więc jak będą mieli (fizycznie) na magazynie, to dostanę informację e-mail o terminie wysyłania. Co do strony internetowej to ciągle można kupić coś czego fizycznie nie mają...

Odpowiedz
(19-06-2019, 20:35:56)Bodom napisał(a):
(19-06-2019, 20:24:11)bodino napisał(a): Z tego co się dowiedziałem czekają na dostawę. Osobiście na Cellinka extended czekam już miesiąc czasu... Podobno mają dotrzeć do końca miesiąca.

No to dobrze wiedzieć, tylko się zastanawiam jak dadzą znać ,że już mają, tzn. mogliby coś napisać na stronie, bo' in stock' mija się z prawdą teraz,a dobrze   byłoby wiedzieć ,że można już zamówić.

To niestety coraz częściej smutny standard - sprzedawcy wystawiają towar, którego jeszcze nie mają...

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości