• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
Nie. Kiedyś były na allegro dostępne.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]

Odpowiedz
(02-12-2019, 20:32:59)marekelb napisał(a): Nie. Kiedyś były na allegro dostępne.

Ok wielkie dzięki, pozostanie mi chyba kupić w UK. A na razie trzeba będzie podłączyć pod aku.

Odpowiedz
(02-12-2019, 18:15:30)darecki78 napisał(a):
(02-12-2019, 17:57:11)marekelb napisał(a): Jak kupisz NEO, to będziesz miał wtyczkę w zestawie z 4 żyłami. Żółty (+12V) i czerwony  (ACC "wyjście") idą do zasilacza hardwire, czarny to masa do karoserii, a zielony do bezpiecznika (ACC "wejście")
No właśnie jest promka w WR24 ale jak zadałem pytanie to odpisali że w komplecie nie ma takiego kabla, więc się zastanawiam bo w Neo 9 już ten kabel występował. Może są różne źródła dostawy.

Hmm, nie śledziłem tej sprawy, więc być może do tej odpowiedzi wkradł się błąd. NEO9 jest w PL dopiero od paru dni i sami jeszcze nie mieliśmy w rękach tego egzemplarza. Na dniach zamówimy coś na magazyn i dokładnie potwierdzę co znajduje się w zestawie.
Dawid Lorenz

WR24.PL - Wideorejestratory
KS24.PL - Kamery sportowe
...z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
(03-12-2019, 10:59:49)evad napisał(a):
(02-12-2019, 18:15:30)darecki78 napisał(a):
(02-12-2019, 17:57:11)marekelb napisał(a): Jak kupisz NEO, to będziesz miał wtyczkę w zestawie z 4 żyłami. Żółty (+12V) i czerwony  (ACC "wyjście") idą do zasilacza hardwire, czarny to masa do karoserii, a zielony do bezpiecznika (ACC "wejście")
No właśnie jest promka w WR24 ale jak zadałem pytanie to odpisali że w komplecie nie ma takiego kabla, więc się zastanawiam bo w Neo 9 już ten kabel występował. Może są różne źródła dostawy.

Hmm, nie śledziłem tej sprawy, więc być może do tej odpowiedzi wkradł się błąd. NEO9 jest w PL dopiero od paru dni i sami jeszcze nie mieliśmy w rękach tego egzemplarza. Na dniach zamówimy coś na magazyn i dokładnie potwierdzę co znajduje się w zestawie.

Czekamy na info Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości