Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mio 658 wifi
#1
Witam,
od czterech miesięcy używam mio 658 wifi. Z moich obserwacji wynika, że kamerka pracuje prawidłowo z jednym wyjątkiem.
Po pewnym czasie nie zawsze zaczyna automatycznie rejestrować. Wymaga ręcznego startu rejestracji co jest denerwujące. Według mnie zawsze powinna rejestrować, nawet jeśli karta jest pełna powinna zagrywać najstarsze nagrania. Czy ktoś może coś poradzić?
 
Odpowiedz
#2
Jak pisano na tym forum, od czasu do czasu należy formatować kartę pamięci. Warto sprawdzić ten kierunek.
 
Odpowiedz
#3
Dzięki,
faktycznie sformatowanie karty na jakiś czas pomogło - zobaczymy na jak długo.
Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#4
Witam
Mam problem z Mio 658 w wersji bez WIFI. tzn kamerka nagrywa po dłuższej chwili 3sekundową sekwencję po czym nic nie nagrywa dopóki nie wykryje radaru. Jak daje ostrzeżenie o fotoradarze ( które mimo aktualizacji nadal są w miejscach gdzie od kilkunastu miesięcy ich nie ma) wtedy zaczyna nagrywać pełne 3 minutowe sekwencje. W ten o to sposób spiepszyłem sobie całą podróż do Włoch, gdzie poprostu nie nagrała trasy z pięknymi widokami. Formatowałem kartę, ale nic to nie dało. Karta Kingston 32 gb class 10. Czy jest jakieś rozwiązanie? Przeszukałem forum, ale takiego przypadku nieznalazłem
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości