• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana pasa ruchu i kolizja z TIRem - dziwna sprawa
mozesz podeslac ten plik ? Moze znajdzie sie tu magik, ktory coz z niego wyciagnie.

Odpowiedz
Plik ma dosłownie 1Kb więc kicha. Tak to jest jak mam kamerkę marki KRZAK (Media-Tech). Czas zainwestować w porządny sprzęt.

Niestety co do Sądu mam słabe przeczucie. Prosiłem policjanta żeby skierował wniosek do Sądu o ustalenie sprawcy ze względu na rozbieżności w naszych zeznaniach jednak odmówił twierdząc, że tu wszystko jest jasne.

Na skrzyżowaniu byłem dziś ponownie i jest tam jedna obrotowa kamera jednak nie wiem jakie mam realne możliwości zabezpieczenia takiego nagrania jeśli istnieje.

Analizując na spokojnie całość mam słowo moje przeciw kierowcy TIRa + opinia policjanta przeciw mnie. Będąc realistą - przegram sprawę w sądzie.
Ewentualnie biegły po uszkodzeniach może coś stwierdzi bo TIR zdjął mi zderzak a ślady jego obrysówki są na wewnętrznej stronie słupków mojego pojazdu co ewidentnie wskazuje, że w momencie kontaktu hamowałem. Jednak czy to czegoś dowodzi?

Odpowiedz
wojtek2009 napisał(a):PliNa skrzyżowaniu byłem dziś ponownie i jest tam jedna obrotowa kamera jednak nie wiem jakie mam realne możliwości zabezpieczenia takiego nagrania jeśli istnieje.

No to dowiedz się wszystkiego co możliwe w tej sprawie. Jeśli jesteś pewien swego, to za wszelką cenę zdobądź ten materiał. Filmy z monitoringu nie są kasowane po kilku dniach, ale co najmniej po kilku tygodniach.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości