• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1WH vs Mivue 508
Cześć. chyba w dobrym dziale napisałem.

Jest jakaś konkretna różnica w nagrywaniu tymi rejestratorami? (Poza ceną, opowiedzieć typu bierz G1WH bo tańsze mnie nie interesują)

Z góry dzięki za odpowiedź! Big Grin

Odpowiedz
@KrzysztofTDI, witamy na forum :helou:

Tutaj porownanie mio 508 oraz procam GS5 (sprzetowo to samo co G1WH i nagrywa jak samo).

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OmSwmAYB0kc[/youtube]

zobacz tutaj:

viewtopic.php?f=28&t=433&start=2277#p58000
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Dziękuję ślicznie za odpowiedz Big Grin

Reasumując poza aspektem ceny można śmiało wziąść Mio?

Odpowiedz
Musisz sam podjac decyzje, masz wszystkie "za" oraz "przeciw" wymienione tutaj:
viewtopic.php?f=28&t=433&start=2277#p58000

Dodac moge, ze polaczenie AIT8427 + AR0330 (jak w MIO508) sie nie przyjelo i praktycznie zaden inny producent nie stosuje procesorow AIT w kamerach (po za MIO), dzieje sie tak z tego wzgledu ze Novatek + AR0330 (w G1WH) jest tanszy i nagrywa obraz lepiej - co jest dla wielu wazniejsze niz funkcje parkingowe czy radary (nie wiem czy w 508 sa).
Dlatego kamer zbudowanych tak jak G1WH jest juz bardzo duzo i sa one w bardzo niskich cenach (czesto tansze od Mio)

Sa tez inne kamery niz mio 508 oraz G1WH,
zobacz tutaj (temat czesto aktualizowany, szczegolnie jak cos waznego sie pojawia):
viewtopic.php?f=28&t=3483
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
Zakupiłem Mivue 508, przyznam że spełnia moje wymagania Big Grin Jakość obrazu +, kąt obiektywu 140 również na + Łapie cała przednia szybę (ustawione pod lusterkiem, Octavia 1) Dźwięk bardzo dobry, (spokojnie słychać rozmowy, muzykę oraz dźwięk kierunkowskazu (co również może bardzo dużo pomóc) Koszty jakie poniosłem to zakup 308 zł w Auchanie + 35 zł za kartę 32GB Class 10 (zakup karty nie był obowiązkowy ale zawsze to lepiej jak 8GB które posiadałem) Do posiadaczy Mio z serii 5. Jakich ustawień do g sensora używacie?

Odpowiedz
ustawienie = WYŁ, przy "1" byle torowisko generowało zapisywanie nagrania
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości