Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera nagrywająca na dysk zewnętrzy
#1
Witam !!!

Zastanawiam się czy są jakieś modyfikacje i ogólnie czy jest taka możliwość aby nasze kamerki nagrywały materiał np. na dysk zewnętrzny.

Chodzi mi o to np. aby podczas gdy nie jest ona używana w samochodzie mogłaby być użyta jako monitoring w domu, sklepie itp. po przez podpięcie do niej najlepiej dysku zewnętrznego aby dużo materiału zmieściła i nie mieszały się potem filmy z auta przy szukaniu czegoś.

Wiem, że są do tego profi zestawy monitoringowe, ale skoro już mamy kamerkę to możnaby ją wykorzystać do innych celów gdy jest nie używana w aucie :hehe:
 
Odpowiedz
#2
Nie ma takiej mozliwosc oprocz typowych kamer CCTV do samochodu (w wiekszosci przesyl jest analogowy co sprowadza sie do nagran slabej jakosci).

Jedno co mozesz zrobic to zaopatrzyc sie w kamere ktora jest w stanie obslugiwac karty 512GB (duze SD) i cieszyc sie nagraniami do 5 dni wstecz (w calkiem przyzwoitej jaksoci, kamery ktora sa w stanie dzialac z 512GB to np Street Guardian SGZC12SG:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3888">viewtopic.php?f=28&t=3888</a><!-- l -->
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#3
Możesz kombinować i nagrywać poprzez jakiś komputer, i na dysk komputera zapisywać, lub na dysk zewnętrzny podłączony do komputera.
 
Odpowiedz
#4
Można podłączyć wideorejestrator pod zewnętrzne urządzenia nagrywające poprzez analogowe wyjście video np. cinch . Ja tak podłączyłem Prestigio HD1 do nagrywarki LG 387 HDD. Oczywiście mogłem używać videorejestratora jako kamery monitoringu , ale obraz przesyłany po cinch był w rozdzielczości 640x480 i 15 klatkach

Aby nagrywać z HDMI potrzebny będzie video grabber i komputer.

Przykładowe nagrania
Odtwarzanie nagranego materiału z karty SD, nagrywanie live jest niewiele lepsze
[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=ywUqInKxxC4
[/youtube]

Menu, wygląda trochę lepiej. :hehe:
[youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=xvzka6Ox1e4
[/youtube]
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#5
@naidoo2009, to akurat ciekawe, i rzczywiscie mozliwe (AV-Out)
co do HDMI tez na sile dalo by sie to zrobic. :okman: pomimo ze kamery przez HDMI nie nagrywaja to sam przesylany obraz byl by dobrym zrodlem dla innego (zewnetrzenego) urzadzenia jak np "nagrywarki TV".
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#6
Mnie zastanawia jedna sprawa. Czy nie da się zrobić adaptera wpinanego w port microsd, do którego podłączy się pendriva. szukałem wielokrotnie czegoś takiego i nie znalazłem. Kiedyś muszę spróbować sam coś takiego polutować Smile
 
Odpowiedz
#7
A czy każdej wielkości pamięć, zostanie przeczytana ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
#8
hsurim napisał(a):A czy każdej wielkości pamięć, zostanie przeczytana ?

Tylko taką co deklarował producent kamery.
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358
 
Odpowiedz
#9
Angel Angel
 
Odpowiedz
#10
Jet jeszcze opcja nagrywania telefonem z bezpośrednim przesyłem danych do chmury , ale w grę wchodzą koszta chmury
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości