Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamerka do 500 zł?
#1
Witam Wszystkich,

mam nadzieję, że nie dodałem n-tego tematu z kolei ( nie zauważyłem z tego roku tematu o kamerkach do 500 zł ).

Temat rzeka jak wszyscy wiedzą, co poszukuje :
Kamerki dla siebie do Auta , coś z dobrą rozdziałką i aby dało się z niej odczytać tablice, znaki itd. Fajnie aby była z funkcją przód, tył oraz detekcją ruchu ( samochód stoi u lakiernika przez jakiegoś id...tę), co do nagrywania w nocy nie musi być cudów Smile . Fajnie aby była funkcja zapłon włączony kamerka włączona.
Jestem laikiem w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość Smile. Z góry dziękuję za pomoc

Budżet : 500 zł /+200 zł max


Poszukując myśląc to mi wpadło na myśl :

Redleaf RC700
U-Drive Navi
 
Odpowiedz
#2
Tematu oddzielnego nie ma, ale dyskusja o przód/tył była :-) Nawet testy porównawcze są i mieszczą się w tym budżecie górnym +/- 100.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3586&start=88">viewtopic.php?f=28&t=3586&start=88</a><!-- l -->
 
Odpowiedz
#3
Słabo szukałem ;/ dzięki!! Smile
 
Odpowiedz
#4
Chciałbym odświeżyć temat Smile Szukam kamerki wbudowanej w lusterko, najlepiej z dodatkową na tył. Nie musi to być jakoś 4K, ale żeby było widać numery tablic w razie draki. Widzę, że te chińskie z aliexpress są dość tanie, ale trochę się boję kupować w ciemno. Czy ktoś z was może mi coś polecić?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości