• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xblitz GO
Chciałbym tu poruszyć wątek kamerki Xblitz GO,wydaje mi się że jest kamerką dobrą jak na swoją cenę, ale nic na temat tej kamerki tu nie znalazłem, a warto wymienić się spostrzeżeniami między wami bo na pewno ktoś ją ma.
Czy te firmware w niej o oznaczeniu G55_DA380_2015-03-27_01 jest dobre i czy to jest nowe czy stare, czy ja trafiłem na taki egzemplarz.

Odpowiedz
Witamy na forum :helou:

Tutaj jest napisane co to jest xblitz go:
viewtopic.php?f=28&t=433&start=2244#p56965
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Jestem tu nowy i czytam wasze posty , niektórzy są tu fachowcami tej dziedziny, więc proszę mi powiedzieć czy w tej kamerce Xblitz GO będzie można kiedyś zmienić soft na lepszy bo czytam i wiem że są takie.Wersja obecna o oznaczeniu G55_DA380_2015-03-27_01 nie wiem co oznacza a wiem że są lepsze.

Odpowiedz
Do tej kamery wejdzie oprogramowanie od kamery Blackview G55 (bo to dokladnie ta sama kamera tylko z innym logo), w nazwie obecnego oprogramowania jest tez G55 co to potwierdza...

Generalnie G55 to lekko poprawiony Dome Z7 z tej samej fabryki...
(Lepsza optyka).

Generalnie to dobra kamera o jakosci nagran na poziomie G1W/h/c...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Koledzy proszę powiedzieć czy kamerka żeby dobrze działała musi być na czuwaniu, bo u mnie jak wyjmę kluczyk ze stacyjki to napięcia w zapalniczce nie ma, chodzi mi o takie tryby parkingowy, detektor ruchu, autowyłączanie jak to ma ze sobą działać, chodzi mi o ustawienia. U mnie to chyba żle działa.
Bardzo proszę o jakąś podpowiedż.

Odpowiedz
@stasiu52, kamera bedzie dzialac tak dlugo jak bedzie miala zasilanie, wewnetrzna bateria w kamerze nie "utrzyma" kamera na wiecej niz 3min, z reszta nie jest ona po to aby zasilac kamere "na parkingu" tylko po to aby dokonczyc nagranie filmu i szybko sie wylaczyc, pamietaj ze tryb parkingowy w Twojej kamerze to zwykly wykrywacz ruchu, wykrywa ruch na kilka sekund po pojawieniu sie ruchu- taki sposob nagrywania moze nie wystarczyc do oceny sytuacji/zniszczen ktore ktos mogl dokonac (zobaczysz oddalajacy sie pojazd, lub odchodzaca osobe - co nic nie oznacza), lepiej zostawic kamere nagrywajaca w normalnym trybie.

Jak chcesz nagrywac "na prakingu" to masz kilka wyjsc:

1) Kabel Hard-Wire (adapter zasilania) wpnasz go najlepiej pod bezpiecznik w samochodzie i modul taki zapewni Ci stale zasilanie do kamery, pamietac musisz aby nie wyladowac sobie akumulatora, sa moduly ktore sie wylacza po osiagnieciu pewnego poziomu wyladowania akumulatora (no Power magic pro, vicovation power plus) tanie i bezpieczne rozwiazanie: viewtopic.php?f=28&t=3821&p=51813#p51813

2) Innym tanim oraz dobrym sposobem jest Power bank, mozna kupic jakis z QC3.0 wraz z ladowarka QC3.0 i odpowiednio podlaczyc, warto pamietac aby nie zostawiac takiego power banku w samochodzie na sloncu, gdyz baterie w takich power bankach nie lubia wysokich temperatur, sa tez drozsze rozwiazania (Ale tez bezpieczniejsze i wydajniejsze) np. Cellink B - tutaj byl wspomniany: viewtopic.php?f=28&t=4023

temat o power bankach i doswiadczeniach:
http://www.autowrzuta.pl/viewtopic.php?f=28&t=3148

:helou:

Odpowiedz
Kamerka Xblitz Go się zacięła więc poszła do reklamacji miała oprogramowanie G55_DA380_2015-03-27_01, poprawili optykę i wgrali nowe oprogramowanie G55-380-160715xB9 więc może mi ktoś powiedzieć czym się różnią te oprogramowania i czy te jest lepsze.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości