• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postój gdziekolwiek
Temat jest lapidarny, bo nie chcę używać mocnych słów i narażać się adminom..
Ciekawe ile matołek by zrozumiał gdybym mu próbował wyjaśnić dlaczego jest blisko utraty uprawnień..

Odpowiedz
Eragon napisał(a):Ciekawe ile matołek by zrozumiał gdybym mu próbował wyjaśnić dlaczego jest blisko utraty uprawnień..

Hmmm .... a czemu właściwie miałby stracić uprawnienia ???
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool

Odpowiedz
Eragon , a nie pomyślałeś dlaczego jakiś matoł zrobił na takiej drodze ciągłe linie przez ileś kilometrów, bez parkingów ? to jakiś poligon? teren wojskowy?
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
mcmac napisał(a):Eragon , a nie pomyślałeś dlaczego jakiś matoł zrobił na takiej drodze ciągłe linie przez ileś kilometrów

Przecież to takie oczywiste ... na namalowanie linii ciągłej potrzeba więcej farby, niż na linię przerywaną ... biznes to biznes i nie ma tu miejsca na tzw. interes społeczny Confusedtpsml:
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
haaa obserwuję to już od kilku lat, w mojej okolicy są tylko linie podwójne ciągłe....zapewne dają więcej niż pojedyncze, przynajmniej dla budżetu państwa...
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
a policjanci nie przepuszczą żadnej ciągłej linii, czy po niej przejedziesz czy tak staniesz, że inny samochód będzie musiał cię wyprzedzić z przejechaniem tej linii

Odpowiedz
ElBarnaba napisał(a):czy tak staniesz, że inny samochód będzie musiał cię wyprzedzić
Wiesz co piszesz ??
Skoro stoi to jakie "wyprzedzić" ?? Najwyżej ominąć..

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości